Video afspelen

41ste LUSTRUM MINERVA

28 juni t/m 12 juli 2019

DAGEN
UREN
MINUTEN
SECONDEN

205 jaar minERVA

In 2019 staat L.S.V. Minerva volledig in het teken van het 41ste Lustrum. Van spectaculaire onthullings- en Intercorporale feesten tot skiën met alle Leden. Ieder Lid kan zijn of haar steentje bijdragen tijdens dit bijzondere jaar en niets is te gek.
Iedere vijf jaar wordt de oprichting van Sociëteit ‘Minerva’ gevierd. Deze viering staat bekend als de Lustrumviering. Het jaar waarin het Lustrum plaatsvindt, wordt ook wel het Lustrumjaar genoemd. Gedurende dit jaar zijn er veel extra feesten en speciale activiteiten. In de zomer wordt het Lustrumjaar afgesloten met twee onvergetelijke weken feest op een bijzondere locatie! Elke dag een andere beleving, elke dag andere activiteiten.

DE LUSTRUMCOMMISSIE

P. G. T. Verdonk

Praeses

praeses@lustrumminerva.nl

F. van Norde

Vice-praeses

vice-praeses@lustrumminerva.nl

W. E. S. Abbenhuis

Ab-actis

ab-actis@lustrumminerva.nl

F. J. de Koning

Quaestor I

quaestori@lustrumminerva.nl

F. W. van Lawick

Quaestor II

quaestorii@lustrumminerva.nl

A. L. Franx

Commissaris Terrein

terrein@lustrumminerva.nl

N. E. E. Biesheuvel

Commissaris Intern

intern@lustrumminerva.nl

F. H. Rosenberg

Commissaris Extern

extern@lustrumminerva.nl

VRIENDENPLAN

In samenwerking met de Financiële Commissie is het Vriendenplan in het leven geroepen. De ‘Vrienden van het 41ste Lustrum’ zijn betrokken Reünisten die Minerva en het Lustrum een warm hart toedragen en graag willen bijdragen aan deze bijzondere mijlpaal. Wilt u ook vriend worden? Kies dan uit een van de vijf vriendschappen.

Met uw bijdrage kunnen we 205 jaar Sociëteit ‘Minerva’ nog grootser en mooier vieren! Voor vragen of interesse kunt u contact opnemen middels fico@lustrumminerva.nl.

Ideeën voor het Lustrum?

Stuur ons een mail!