LUSTRUM COMMISSIE

P. G. T. Verdonk

Praeses

praeses@lustrumminerva.nl

F. van Norde

Vice-praeses

vice-praeses@lustrumminerva.nl

W. E. S. Abbenhuis

Ab-actis

ab-actis@lustrumminerva.nl

F. J. de Koning

Quaestor I

quaestori@lustrumminerva.nl

F. W. van Lawick

Quaestor II

quaestorii@lustrumminerva.nl

A. L. Franx

Commissaris Terrein

terrein@lustrumminerva.nl

N. E. E. Biesheuvel

Commissaris Intern

intern@lustrumminerva.nl

F. H. Rosenberg

Commissaris Extern

extern@lustrumminerva.nl

COMITÉ VAN AANBEVELING

Voorzitter
Mr. A. Broekers-Knol
Voorzitter Eerste Kamer

Drs. H. J. J. Lenferink
Burgemeester van Leiden

Prof. mr. C. J. J. M. Stolker
Rector Magnificus Universiteit Leiden

Mr. J. G. de Hoop Scheffer
Hoogleraar Internationale betrekkingen Universiteit Leiden

Drs. M. H. Schulz van Haegen – Maas Geesteranus
Voormalig minister van Infrastructuur en Milieu, CEO Porticus

Drs. Y. D. Albrecht
Algemeen Directeur ‘De Balie’, Voorzitter Vereniging Veronica

Mr. M. A. de Blécourt-Wouterse
Partner Baker & McKenzie

Jhr. Mr. J. P. Backer
Lid D66-fractie in de Eerste Kamer

Prof. Dr. A. L. Bredenoord
Hoogleraar Ethiek van biomedische innovatie UMC, Vicefractievoorzitter D66 in de Eerste Kamer

Mr. P. C. van Hoeken
Voormalig CRO Rabobank, Lid North America Board of members Rabobank

Drs. B. M. Ter Haar
Strategic Relationship Advisor EY

Drs. W. A. De Kanter
Stichting Rookpreventie Jeugd, Longarts Anthonie van Leeuwenhoek ziekenhuis

Mr. R. S. Le Poole
Partner Le Poole Bekema

Mr. J. P. Van Schaik
Global Head Trade & Commodity Finance
Rabobank

Prof. Dr. A. F. Cohen
Directeur CHDR InnoS, emeritus hoogleraar LUMC

Mr. G. V. H. Doeksen
Senior Advisor Carlyle-Group